מי אנחנו?

חברת שמימס מספקת מגוון שירותים למגזר הפרטי והעסקי כאחד ומציעה שירותי רקמה ממוחשבת איכותית ומתקדמת. לחברה ניסיון רב בהתאמה אישית של מוצרים ומתנות לכל לקוח ולקוח, לכל אירוע או נקודת ציון. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים שאותם ניתן למתג באופן אישי או לרקום עליהם ברכה אישית, הקדשה או כל שם ומסר הדרושים ללקוח. הרקמה מתבצעת על ידי מכשור ומכונות מהמתקדמים כיום בשוק ובאמצעותם חוטי הרקמה החזקים והאיכותיים ביותר. התוצאה - רקמה עמידה שנשארת גם לאחר שימוש רב במוצר.

כתוצאה מאיכות העבודה, המכשור המתקדם והשימוש בחומרי גלם בסטנדרטים בלתי מתפשרים, המוצרים שלנו שורדים לאורך זמן רב וישמשו כמזכרת שאינה דוהה, מתקלפת או נשחקת בחלוף השנים. כמו כן המכשור המתקדם מאפשר לנו להגיע למידת דיוק גבוהה, לעשות שימוש במגוון של צבעים וכן לבצע עבודות מורכבות במיוחד.

כל המוצרים - לכל מצב או אירוע

להלן רק חלק מהמוצרים שאנו מציעים. את כל אחד מהמוצרים ניתן למצוא במידות שונות, צבעים או דגמים שונים וכמובן סוגים שונים על פי הדרוש ללקוח:

  • רקמה על כובעים - מצחייה או רחבי שוליים, העשויים ממגוון רחב של בדים או חומרי גלם אחרים.
  • רקמה על בגדי עבודה - מדים לעבודה משרדית או תפעולית, לוגיסטית או מתונה. חולצות טריקו או מכופתרות ומכנסי דגמ"ח תואמים.
  • רקמה על מגבות וחלוקי רחצה - בכל המידות, הגדלים והצבעים. המגבות והחלוקים איכותיים ועמידים ומתאימים במיוחד כמתנה הנושאת הקדשה אישית.
  • רקמה על חולצות - עם שרוול ארוך או קצר, בעלות צווארון פולו או עגול, טריקו או סווטשרטים.
  • רקמה על תיקים - תרמילים או תיקי צד.

רקמה איכותית ללא פשרות

אנו עושים שימוש במוצרים איכותיים המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם הטקסטיל. מכונות הרקמה שלנו הן מתוצרת Melco - החברה המובילה בתחום זה וחוטי הרקמה הם מתוצרת החברה העולמית MADEIRA - אף היא חברה מוכרת בעולם הרקמה המקצועי. התוצאה מדברת בעד עצמה - רקמות חזקות ואיכותיות שנשארות ונשמרות לפרק זמן ארוך של לא מעט שנים. כך הופכת המתנה לשימושית ואישית, מתפתח כלפיה ערך רגשי גבוה והיא נשארת קרובה לליבו של מי שקיבל אותה.

כשאיכות, דיוק ועמידות נפגשים

אנו נותנים אחריות לכל המוצרים שלנו ומבטיחים לכם איכות גבוהה של מוצר מוכן ומוגמר. הרקמה האישית תעוצב על ידי הלקוח ותתאים בדיוק לצרכים ולדרישות, לאירוע המדובר וכמובן למי שאמור לקבל אותה. כאשר מקדישים את הזמן והמחשבה לעיצוב אישי של הרקמה - אין ספק שהיא תשרת את המטרה של הלקוח ותעביר הלאה את המסר החשוב והראוי ביותר. בסופו של דבר יהפוך המוצר למתנה שימושית ואישית שגם אפשר להשתמש בה על בסיס יומיומי וקבוע וגם תהיה אהובה במיוחד.

מוצר ורקמה איכותיים - מתנה אישית שלא נפרדים ממנה

כל מוצרי הטקסטיל שאנו רוקמים עליהם הם איכותיים וטובים, הצבעים לא דוהים ואפשר לעשות בהם גם שימוש ממושך ללא תופעות לוואי שליליות. המוצרים תמיד ייראו כמו חדשים ואין סכנת התכווצות או התרחבות, הצבעים יישארו חזקים ויפים והרקמה לא תאבד מהברק, היופי והייחוד שלה. המוצר, כאמור יהפוך במהרה לאישי ומי שקיבל אותו יעשה כל שביכולתו לשמור עליו ועל המראה המושלם שלו. לא יידרש שום תיקון או חידוש גם לאחר זמן רב של שימוש.

באילו מצבים מתאימות המתנות הרקומות שלנו?

המתנות הרקומות של שמימס מתאימות למגוון של אירועים או נקודות ציון. אפשרויות משפחתיות יכולות להיות ימי הולדת, מסיבות גיוס, טיול משפחתי או יום נישואין עגול. אירועים חברתיים כמו ימי גיבוש או ימי כיף של ילדים בבתי ספר או גני הילדים וכמובן ישנן לא מעט אירועים עסקיים שהמתנות הרקומות עשויות להיות מושלמות בהם - אירועי קידום מכירות, ימי גיבוש לעובדים, מתנות המוענקות ללקוחות בכנסים או תערוכות ועוד. מכאן - שכל אחד יכול למצוא מבין המוצרים את אלה שלבטח יהיו מושלמים בתור המתנות הדרושות לו ומתאימות לאירוע שלו.נשמח לתת פרטים נוספים - צרו איתנו קשר!