רקמה ממוחשבת - על מה ניתן לרקום?

בעבר כל עבודות הרקמה בוצעו באופן ידני, זו מלאכת יד מסורתית ועתיקת יומין ליצירת קישוטים על גבי בדים מסוגים שונים. טכניקת הרקמה הידנית היא מלאכת יד פופולרית ואחת מהעתיקות בעולם, כיום רוב עבודות הרקמה מבוצעות במכונות לצורך נוי או לצורך עיצוב בגדים, מיתוג, סימון לחברות מסחריות וכיוצא בזה.

באמצעות רקמה ממוחשבת ניתן לרקום על מגוון גדול של פריטים ואפשר להטביע באמצעות מכונת רקמה משוכללת אינספור דוגמאות, סמלים בשלל עיצובים וגוונים, עיטורים מרשימים ועוד. הרקמה נועדה בעיקר ליופי ולקישוט בדים שונים, כיום יש לרקמה הממוחשבת תפקיד מרכזי גם בייצור מוצרי פרסום ומתנות לחברות מסחריות ולארגונים שונים, בייצור מוצרי קידום מכירות ובייצור מתנות מקוריות לאירועים שונים בחיים, למשל רקמה על מגבות וכובעים למסיבת רווקות, מתנה מרגשת ומזכרת שימושית לאורחים המשתתפים באירוע משפחתי או בתערוכה ושלל אפשרויות נוספות.

רקמה ממוחשת בהתאמה אישית

באמצעות מכונות חדשניות לרקמה ממוחשבת ניתן לרקום על מגוון עצום של בדים ומוצרים, למשל כובעים, מגבות חוף, חלוקי רחצה, תיקים, מוצרי יודאיקה מבד איכותי, בגדי עבודה מבדים שונים, שלל מוצרי קידום ופרסום ועל מתנות מקוריות העשויות מבדים שונים.

בין המוצרים הפופולריים ביותר בתחום הרקמה הממוחשבת ניתן למצוא את הפריטים הבאים:

  • כובעים – רקמה על כובעים נחשבת לפופולריות במיוחד, ניתן לרקום על קשת רחבה של כובעים איכותיים בשלל עיצובים וגוונים לבחירה. כובעים רקומים מתאימים לאירועים, לתלמידי בית ספר, כמתנות לסוף שנה ולאירועי קידום מכירות ואירועים נוספים ועוד.
  • חולצות – רקמה על חולצות בשלל עיצובים, גדלים וגוונים לבחירה, ניתן לרקום לוגו של חברות, איורים מקוריים, דוגמאות מעניינות וכדומה.
  • סרבלי עבודה – רקמה על סרבלי עבודה מיועדת לחברות ולארגונים לצורך מיתוג העסק וליצירת בידול מהמתחרים. זו רקמה איכותית ועמידה במיוחד, היא אינה דוהה בקלות ואין שום בעיה לכבס את בגדי העבודה.
  • מדים – רקמה על מדי עבודה, למשל מדים של אחיות במרפאת מומחים, מדי עבודה לעובדי רשת חנויות אופנה או רשת קמעונאית, מדים צבאיים וכדומה.
  • מוצרי יודאיקה – רקמה על מוצרי יודאיקה פופולריות במיוחד כמזכרת לאירועים חשובים ומרגשים בחיים, לדוגמה כמתנה למשתתפים באירועי בר מצווה, שבת חתן, חינה וחתונה. ניתן להזמין רקמה ממוחשבת על מגוון רחב של מוצרי יודאיקה, ביניהם כיפות, וילונות מהודרים לארון קודש הניצב בבית כנסת, מיתוג פרוכת, כיסוי לטלית או לתפילין, מטפחות ראש אופנתיות ועוד.  
  • מוצרי פרסום וקידום מכירות – רקמה ממוחשבת על מוצרי קידום מכירות ורקמה על מוצרי פרסום ומתנות מיועדת לארגונים ולעסקים בכל גודל ולכל מטרה. אפשר לרקום על קשת רחבה של מוצרי פרסום וקידום מכירות כמו מגבות חוף ממותגות, כובעים, תיקים, מוצרי יודאיקה וכיוצא בזה. כמו כן, באמצעות מכונת רקמה ממוחשבת אפשר לרקום על מתנות מקוריות לאירועים עסקיים או משפחתיים, בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח ובאיכות גבוהה.
  • מגבות וחלוקי רחצה – רקמה על מגבות מאפשרת למתג את העסק, להציע מתנה מקורית ללקוחות, ליצור מיתוג יעיל ואפקטיבי לאירוע מסוים ועוד. כמו כן, רבים מזמינים רקמה על חלוקי רחצה כמתנה רומנטית לזוגות, הרקמה על מגבות וחלוקי רחצה מיועדת גם לצורכי מיתוג עסקים המתמחים באירוח למשל צימרים, בתי מלון ועוד, וכן לאגודות ספורט, למתחמי נופש ופנאי המעוניינים במיתוג מנצח וכדומה.
  • תיקים – רקמה על תיקים מהווה פתרון קלאסי לצורך מיתוג חברות וארגונים, זו גם מתנה מקורית למשתתפים באירועים שונים, אפשר לחלק את התיק הממותג באירועים עסקיים כמו תערוכות, כנסים מקצועיים וימי עיון, וכמתנה לעובדים המשתתפים באירועי גיבוש וימי כיף.
  • תגי יחידה – חיילים רבים מזמינים עבודות רקמה ממוחשבת עם סמל היחידה בה הם משרתים, ניתן לרקום על תגי יחידה, תיקים, פאוצ'ים, כובעים ושלל מוצרים נוספים. זו גם מתנה מקורית למסיימים מסלול ביחידה קרבית או בכל יחידה אחרת.

כדי להזמין עבודות רקמה ממוחשבת חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בעבודות רקמה. צוות החברה מייעץ ללקוח ומלווה אותו על מנת לסייע לו לבחור את הפריטים עליהם ניתן לרקום, גודל העיטור, צבעים, עיצוב מקורי במידת הצורך וכמויות. הזמנת עבודות רקמה ממוחשבת מתחילה בגיבוש רעיון ובחירת העיצוב הרצוי, בהתאמה למגבלות התקציב ובהתאמה אישית מלאה לדרישות ומאפייני הלקוח. אפשר לבצע את ההזמנה באתר החברה, ותוך זמן קצר מקבלים משלוח עד הבית.

אולי תרצה לקרוא גם: