רקמה ממוחשבת

שירותי רקמה ממוחשבת מהסוג החדשני ביותר

מי שעוסק בהפקת אירועים יודע שלמתנה ממותגת ואישית יש תפקיד חשוב מאד באירוע כולו והמשתתפים בדרך כלל ממתינים בקוצר רוח לקבלת המתנה. החכמה היא לא רק לבחור את המתנה הנכונה, המתאימה וזו שהכי תשמח את המשתתפים באירוע אלא גם דרך ההבעה של ההקדשה האישית, המסר או המיתוג. האפשרות המובילה וזו שנחשבת לטובה ביותר כיום היא באמצעות רקמה ממוחשבת על גבי הפריטים, מה שמאפשר להקדשה להיות יפה במיוחד ועמידה למשך זמן ארוך.

מהי רקמה ממוחשבת?

מדובר בעצם בהדפסה על ידי חוטים. הרקמה מבוצעת בדיוק רב ובעיצוב אישי - מה שפותח מספר עצום של אפשרויות שעשויות להתאים בכל מצב ועבור כל אירוע או הזדמנות. אצלנו בשמימס, מבוצעת משימה זו על ידי תוכנות מחשב דיגיטליות מתקדמות שמסייעות בהשגת מטרות לא פחות ממושלמות. אנו עושים שימוש במכונות הרקמה המתקדמת ביותר בעולם מסוג MELCO ובחוטים חזקים, עמידים ואיכותיים במיוחד מתוצרת חברת MEDEIRA העולמית והמוכרת. התוצאה - הקדשות איכותיות, מרהיבות ביופיין, עמידות ופריט שניתן לעשות בו שימוש במשך פרק זמן ארוך מאוד.

מתי דרושים שירותי הקדשה ממוחשבים?

השירותים שלנו מתאימים לכל מי שמציין אירוע או נקודת ציון חשובה ועשויים להיות בדיוק מה שדרוש לאירוע משפחתי, עסקי או חברתי.
להלן כמה רעיונות לאירועים בהם המוצרים שלנו היוו הצלחה גדולה והתקבלו בשמחה והערכה:

 • ימי גיבוש בגני ילדים, כיתות או בתי ספר עבור הילדים בלבד או גם עבור ההורים ובני המשפחות.
 • יום הולדת או יום נישואין עגול.
 • יום טיול, יום ספורט או פעילות גיבוש עבור עובדים במחלקה מסוימת או במקום העבודה כולו.
 • שינוי בגדי העבודה בארגון או חברה מסוימים לאחידים ושונים משהיו בעבר.
 • הענקת מתנה ללא סיבה או אירוע מיוחד, לשם הרעפת חיבה, הערכה או תשומת לב למקבלי הפריטים.
 • נתינת מתנה או פריט אישי וייחודי לאורחים זרים המתגוררים בחוץ לארץ (אלה יכולים להתאים להכרות על בסיס אישי, חברתי או עסקי).

מה תמצאו אצלנו?

אנו מציעים שירותי רקמה ממוחשבת עבור מגוון רחב של מוצרים שמתאימים לכל אירוע או צורך. אם גם אתם מארגנים אירוע או מחפשים שינוי עבור הארגון שאתם מנהלים - אתם מוזמנים להתרשם מגלריית המוצרים שלנו ולבחור מתוכה את הפריטים שיתאימו לכם ולעסק שלכם, לאורחים שאתם עומדים להזמין לאירוע וכמובן למסר שאתם מעוניינים לרקום ויעביר את המילים או התחושות דרך ההקדשה. אנו בטוחים שהמקבלים ישמחו לקבל לידיהם מתנה אישית מלאה בחיבה, הערכה ומחשבה.

על מה ניתן לבצע רקמה ממוחשבת?

להלן רק חלק מהרעיונות שעשויים לסייע לכם למצוא את הפריטים שהכי יתאימו לאירוע שלכם. אנו מציעים סוגים שונים של מוצרי טקסטיל ויודאיקה ואפשר לפנות אלינו לקבלת מידע אודות חומרי הגלם או פרטים מדויקים יותר:

 • אביזרי לבוש - חולצות במגוון מידות וצבעים, שרוולים ארוכים או קצרים ומחשופים שונים.
 • בגדי עבודה - חולצות מכופתרות, טריקו או סריגים, מכנסי דגמ"ח או כאלה ללא כיסים לבחירתכם.
 • כובעים - מצחייה או רחבי שוליים, העשויים ממגוון רחב של חומרים ומתאימים לפעילויות שונות.
 • מוצרי יודאיקה - כיפות, טליתות, פרוכת, וילונות לארון הקודש ותיקים לערכות תפילין.
 • מגבות וחלוקי רחצה - במידות המתאימות הן לילדים והן למבוגרים.
 • תיקים - תיקים באיכות מעולה, שנשמרת לאורך שנים.

אפשרויות רבות עומדות בפניכם בבחירה של הפריט שהכי יתאים לכם ובשילוב של רקמה איכותית שנבחרה גם היא בקפידה רבה. אין ספק שמי שהמתנה או הפריט יגיעו לידיו יידע להעריך את המחשבה ואת ההשקעה בו. 

אם גם אתם מחפשים מתנות מקוריות, איכותיות וכאלה שההקדשה לא תיעלם, תדהה או תימחק מהם - נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע להתאמה המושלמת לצרכים והמטרות שלכם.


צרו קשר בכל שאלה ובקשה