מוצרי קד"מ ופרסום

שירותי רקמה ממוחשבת מוצרי קידום מכירות ופרסום

אירוע עסקי או מסחרי הוא נושא שמתכוננים אליו לא מעט. למנהל בית העסק יש מטרות ברורות בנוגע למוצרים או השירותים שהוא מציע וכמובן שהוא מחפש כל דרך להגדיל את מעגל הלקוחות שלו. גם ללא אירוע מיוחד - בעלי עסקים וחברות רבות מכירים את המשמעות והחשיבות של הענקת מוצרי קידום מכירות או פרסום למתעניינים או לקוחות קיימים ולכן לא בוחלים באמצעים להשיג מוצרים כאלה, שיהיו שמישים ויישומיים עבור מי שמקבל אותם אך גם יישאו את הלוגו או השם של בית העסק וכך הוא יישאר בתודעתם של המקבלים.

לקראת אירוע עסקי יש הרבה יותר תכונה והכנות. גם כאן נושא המתנות או המוצרים שיחולקו למשתתפים מקבל תשומת לב רבה. לנו בשמימס יש הצעה מפתה שכל בעל עסק ישמח לשמוע - מוצרים ממותגים הנושאים הקדשה אישית או את הלוגו של העסק - ברקמה איכותית, חזקה ועמידה שמופיעה במקום בולט על גבי המוצר. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים שעשויים להתאים לצרכי קידום מכירות, שיווק ופרסום ונשמח לעמוד גם לרשותכם.

אילו מוצרים עסקיים אנו מציעים?

להלן כמה מהמוצרים שאנו מבצעים עליהם רקמה ממוחשבת ועשויים להתאים בתור מתנות ללקוחות או מתעניינים עסקיים פוטנציאליים:

  • רקמה על מגבות - אין ספק שמדובר במוצר שלכל אחד יהיה בו שימוש ותמיד יש בו צורך.
  • כובעים - במזג אוויר כמו בישראל - תמיד צריכים כובעים. כאשר אדם חובש כובע שיש עליו את הלוגו של בית העסק - הוא מהווה בעצמו אמצעי שיווק ופרסום.
  • מוצרי יודאיקה - מי שיש לו זיקה ליהדות ועושה שימוש בפריטים הקשורים - ישמח לקבל במתנה מוצר שיהפוך לשימושי בחיי היומיום שלו.
  • תיקים - לכל אחד יש כמה וכמה תיקים שבהם הוא עושה מגוון רחב של שימושים. לעיתים קרובות אפשר וכדאי לעשות שימוש בתיק שהתקבל במתנה וכך לחסוך קנייה של תיק חדש. הלוגו של בית העסק יסייע לזכור מהיכן היגע התיק ומי העניק אותו.

איך מתבצעת הרקמה אצלנו?

אנחנו בשמימס עושים שימוש בטכנולוגיית רקמה מתקדמת ומשוכללת במיוחד. אנו מחזיקים במכשור מתוצרתה של החברה המובילה בתחום זה ומשלבים שימוש בחוטי הרקמה החזקים והעמידים ביותר הקיימים כיום בעולם הרקמה והטקסטיל. והתוצאה? רקמה חזקה, עמידה, מרהיבה וכזאת שתישאר עמידה גם לאחר שימוש תכוף במוצר או לאחר כביסות מרובות. בעמוד הגלריה שלנו תוכלו להתרשם ממוצרים רבים שכבר הפקנו עבור לקוחות וכך תוכלו לקבל השראה ורעיונות לקראת הפקת המוצרים המתאימים והנדרשים לכם.

אצלנו הלקוח עומד במרכז. ביחד איתו מתבצע תהליך של עיצוב בהתאמה אישית של הרקמה כך שיעמוד בדרישות שלו ויסייע בהשגת המטרות שהלקוח הציב לעצמו. אנו מספקים כל כמות של מוצר - החל מכמה יחידות בודדות ועד לכמות גדולות המיועדות אפילו למאות מתנות ומוצרים. מבחר המוצרים והאפשרויות כל כך גדול כך שאפשר למצוא מוצר או מתנה שיעמדו בכל תקציב ובכל דרישה או סטנדרט שהציב לעצמו הלקוח. כאשר מתבצעת רקמה בעיצוב אישי - קל יותר ללקוח לבטא את המסרים האישיים והעסקיים שלו דרך הרקמה.

איך מתחילים לעצב ולהזמין?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונתחיל ביחד לעצב את המוצר הדרוש והמתאים לכם. נשמע מכם מה האירוע או הנסיבות, מה מספר המשתתפים ומה חשוב לכם להעביר או לומר להם דרך המתנה שתעניקו להם. ביחד נחשוב על כל האפשרויות ונמצא את זו שהכי מתאימה למה שאתם מחפשים, רוצים או שדרוש לכם. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת הלקוחות שלנו!


מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן