בגדי עבודה ומדים

שירותי רקמה ממוחשבת - רקמה על בגדי עבודה ומדים

כל מי שמנהל עסק שמועסקים בו עובדים יודע שיש חשיבות גבוהה לבחירה של בגדי העבודה שאותם הם ילבשו. גם אם יש קוד לבוש במסדרונות החברה אין זה אומר שהבגדים צריכים להיות משמימים או כאלה שלא משדרים שום מסר אלא אפשר (וכדאי) לחשוב באופן יצירתי ולנסות לחזק את הקשר בין העובדים למקום העבודה דרך בגדי עבודה יפים, מעניינים, בעלי עיצוב מקורי וכאלה שסמל הארגון או הלוגו שלו מופיעים על גבי הבגדים. הפקת מסרים עסקיים על גבי מדי עבודה באמצעות שירותי רקמה ממוחשבת היא הדרך המובילה והטובה ביותר כיום לעשות זאת.

שירותי הרקמה הממוחשבת המוצעים על ידי חברת שמימס נחשבים למובילים ולאיכותיים ביותר הקיימים כיום בתחום זה. המכשור דיגיטלי, מתקדם ומשוכלל ביותר ומתבצע שימוש בחוטי רקמה חזקים ועמידים במיוחד. הרקמה לא נופלת, לא מתקלפת ולא דוהה - גם כאשר מדובר בבגדי עבודה שנחשבים לסוג בגדים בעלי שחיקה גבוהה או בלאי מהיר. הרקמה תישאר יפה, ברורה ועמידה גם לאחר כביסות מרובות של הבגדים והעובדים ייראו יפה מאד כשילבשו את המדים שקיבלו.

איך בוחרים את המסר שיופיע על בגדי עבודה?

כאשר מנהל מחליט להפיק בגדי עבודה ממותגים עבור העובדים שלו הוא עושה זאת מתוך כמה שיקולים:

  • מדובר בעבודה שדרושים עבורה בגדים מסוג מסוים (אם לצורך הגנה על גופם של העובדים או לשמירה על סביבת עבודה בטוחה ונעימה).
  • במקום העבודה נדרש קוד לבוש אחיד עבור כל העובדים על מנת לבטל מעמדות או לשם יצירת שוויון ואחידות בין כלל העובדים.
  • יש רצון או שאיפה להביא לחיזוק הקשר בין העובדים לבין הארגון - מה שיבוצע כאשר לובשים העובדים מדים רקומים וממותגים.
  • מתבצעת על ידי העובדים עבודה פרונטלית מול לקוחות והמיתוג האישי חשוב מאד על מנת לשמור על רמת עבודה גבוהה ועל העברת המסר השיווקי דרך המדים אל עיניהם ותודעתם של הלקוחות.

איך בוחרים את בגדי העבודה?

כאמור - ישנם כמה שיקולים שמסתמכים עליהם בעת בחירה של בגדי עבודה כאלה ואחרים. כיום ישנם כמה וכמה סוגים של בגדים שעשויים להיות מתאימים לסוגים שונים של משימות או עבודות - מכנסי דגמ"ח עם או בלי כיסים, בגדים העשויים ממגוון רחב של חומרי גלם (כותנה בלבד או כותנה בשילוב עם סוגי טקסטיל אחרים), חולצות עבות או דקות, כובעים מסוגים שונים, מטפחות להסתרת השיער או כפפות. על כל סוגי הבגדים ניתן לבצע רקמה ממוחשבת של לוגו החברה וכך יתקבל פס ייצור אחיד ובעל מראה מסודר.

בגדי העבודה שעל גביהם ניתן לבצע רקמה ממוחשבת בשמימס נחשבים לאיכותיים ועמידים במיוחד. הרקמה תישאר חזקה, עמידה וצבעונית גם לאחר כביסות מרובות וגם בתנאי עבודה פיזיים. כל מנהל יכול לעצב את בגדי העבודה שמתאימים לו, לרוח הארגון שלו, לסוג העבודה שמתבצעת במקום וכמובן לחזון העסקי והתעסוקתי שלו. כאשר העובדים מקבלים בגדי עבודה ממותגים לשימוש היומיומי שלהם הם רואים בכך הטבה גדולה, שכן אין הם צריכים ללבוש את הבגדים הפרטיים שלהם לעבודה ולהסתכן בכך שהם יתבלו או ייהרסו.

למה לבחור בשרותי הרקמה של שמימס?

חברת שמימס היא המובילה בארץ ברקמה ממוחשבת על גבי שלל פריטים, מתנות, או בגדים. הרקמה שמתקבלת חזקה ועמידה ומאות לקוחות חוזרים אל החברה בכל פעם שדרושים להם שוב שירותי רקמה מתקדמת ומיוחדת. החברה שמה דגש על עיצוב אישי שמתאים בדיוק ללקוח ולצרכים שלו. כשם שלכל אדם יש מטרות שונות או ציפיות מהתוצאה הסופית - כך יש חשיבות גדולה מאד לעיצוב האישי ולהתאמה למה שדרוש ללקוח. לעולם לא יהיו שני לקוחות שתידרש להם בדיוק אותה רקמה ולכן חשוב מאד לבצע את ההתאמה האישית.


לפרטים נוספים - לחצו כאן