רקמה על כובעים

רקמה על כובעים באמצעות רקמה ממוחשבת

כובע עשוי להיות מתנה אישית מושלמת בשלל מצבים, אירועים והזדמנויות. לא רק ילדים ייהנו לקבל במתנה כובע שמתנוסס עליו שמם אלא מדובר בפריט שיכול גם להתאים באירועים עסקיים של חברות או ארגונים מובילים. לאחר סיום האירוע יישארו הכובעים בידיהם של המשתתפים ויהפכו לפריט שימושי בחיי היומיום. אין שמחה גדולה מזו עבור מי שחשב על הרעיון והעניק את המתנה.

כובע רקום - רק אצלנו 

אנו בשמימס מזמינים אתכם לבצע את כל סוגי הרקמה הממוחשבת על גבי כובעים מסוגים שונים המתאימים לכל אירוע ולכל משתתף. יש לנו ניסיון רב ועשיר בבחירת סוג הכובע שהכי מתאים לכל סיטואציה וברקמה של המסר המתאים ביותר לאירוע - לוגו או מסר עסקי, תאריך או שם האירוע וכמובן שמות אישיים של המשתתפים ומקבלי המתנות. אתם מארגנים אירוע? אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתרשם ממבחר הכובעים הגדול והנרחב שלנו!

איך מתבצעת רקמה ממוחשבת על כובעים?

אצלנו בשמימס מתבצעים שירותי רקמה ממוחשבת מתקדמים במיוחד על ידי מכונות מובילות מתוצרת חברות מוכרות ובעלות שם עולמי. חוטי הרקמה חזקים ועמידים ומבטיחים שהרקמה תישאר על הכובע ולא תיפגע מתנאי מזג אוויר, כביסות או שחיקה מהירה. הצבעים יישארו חזקים ובוהקים והכובע האישי יישמר למשך פרק זמן ארוך במיוחד. אנחנו מבצעים את הרקמה על גבי כובעים בכל כמות שנדרשת ללקוחותינו - החל מכמה כובעים בודדים, דרך כמויות קטנות המתאימות לגני ילדים וכלה בכמויות גדולות לשימוש עסקי ומסחרי.

מתי מתאים להעניק כובע רקום כמתנה?

כאמור, מכיוון שמדובר בפריט שכל אחד עשוי לעשות בו שימוש שגרתי ויומיומי - יש שלל אירועים, מצבים או הזדמנויות שבהן אפשר וכדאי לחשוב על כובע רקום. הנה כמה רעיונות לכך:

  • יום גיבוש או טיול של ילדי גן או בית ספר.
  • פעילות גיבוש חברתית לעובדי משרד או ארגון.
  • טיול משפחתי או ציון אירוע מיוחד (יום הולדת, יום נישואין או סיום לימודים).
  • בחירת כובעים בצבעים זוהרים או בוהקים להקלה על מציאת בני המשפחה או החברים במקומות הומים ועמוסים.

למה דווקא אצלנו בשמימס?

כאמור, אנו עושים שימוש במכונת רקמה ממוחשבת מתקדמת ומשוכללת מתוצרת חברת MELCO העולמית. הרקמה מעוצבת באופן אישי ומותאמת בדיוק למה שדרוש או מתאים לכם. אצלנו הלקוח מהווה חלק בלתי נפרד מהתהליך על מנת שהתוצאה תהיה בדיוק לשביעות רצונו ותתאים לצרכים ולמטרות שהציב. אנו מציעים מבחר גדול של כובעים - העשויים מבד, ניילון או לייקרה, עם או ללא מצחייה, עם או בלי אפשרות לשינוי היקף הכובע, מידות שונות, צבעים ודגמים שונים וכאלה מתאימים גם לפעילויות ספורט.

איך אפשר לראות את הכובע הגמור?

בעמוד הגלריה שלנו תוכלו להתרשם מעשרות תמונות של כובעים שהפקנו עבור הלקוחות שלנו. כובעים העשויים מחומרי גלם שונים ומתאימים לשלל מצבים או אירועים. כל כובע נושא רקמה מסוג אחר ובעלת מסר אחר, שכן לכל לקוח הדרישות או הרצונות שלו ואלה המתאימים לו ביותר. לאחר שתתרשמו תוכלו להתחיל בעצמכם בתהליך העיצוב וביחד נוכל לסיים אותו כך שיתקבל הכובע המושלם. אנו רוקמים בעזרת חוטי הרקמה מתוצרת חברת MEDEIRA, מה שמבטיח רקמה איכותית, חזקה ועמידה לאורך זמן ארוך במיוחד.

מי יכול לעצב את הכובע?

אצלנו הלקוח הוא זה שמחליט איך ייראה הכובע. הלקוח שותף מלא בתהליך ואנו שמים דגש על שביעות הרצון המלאה. הרקמה תצא לפועל אך ורק לאחר שהלקוח מרוצה מההדמיות הממוחשבות ומאשר לצאת לדרך ולהפיק את הכובעים הלכה למעשה. הכובעים הארוזים יהוו את המתנה המושלמת שכל אחד ישמח לקבל.


אנחנו יכולים לייצר הכל בהתאמה אישית לדרישות ולטעם שלכם 

 הקליקו ליצירת קשר