רקמה על חולצות

רקמה על חולצות באמצעות שירותי רקמה ממוחשבת

אין כמו לתת למישהו יקר ואהוב מתנה בדמות חולצה מודפסת או רקומה. השם הפרטי, הקדשה אישית או לוגו של חברה או בית עסק - כל אלה עשויים להפוך את החולצה לאישית ומיוחדת וגם בעיניו של מקבל המתנה היא תהיה ייחודית ויקרה. כאשר החולצה עצמה איכותית וטובה, עשויה מחומרי גלם טובים וגם הרקמה מבוצעת בעזרת חוטי רקמה איכותיים וחזקים במיוחד - החולצה עשויה להפוך לפריט ביגוד שגרתי וממש לחלק משגרת הלבוש של מי שמקבל אותה לידיו.

שירותי רקמה ממוחשבת בשמימס - הבחירה הנכונה!

אנחנו בשמימס עובדים עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ועם חומרי הגלם האיכותיים ביותר הידועים בתחום. אנו מספקים פריטים מסוגים שונים לאלפי לקוחות ומאפשרים בחירה מתוך אינספור אפשרויות. על מה ניתן לרקום? כמעט על כל דבר שעולה בדעתכם:

  • חולצות ופריטי ביגוד אחרים.
  • בגדי עבודה מכל הסוגים וכאלה המתאימים לכל סוגי העבודות ומקומות העבודה.
  • פריטי יודאיקה המתאימים לציבור הדתי או כמתנה עבור אורחים ואזרחים זרים - כיפות, נרתיקי תפילין, טליתות ו-וילונות לארונות הקודש.
  • תיקים מסוגים שונים.
  • מגבות וחלוקי רחצה.

איך מתבצעת רקמה על חולצות?

הדבר הראשון והחשוב ביותר לדעת הוא שרקמה על חולצות מבוצעת בהתאמה אישית. לכל אדם או לקוח יש את מה שדרוש לו או חשוב לו, את האירוע או נקודת הציון שצריכים להופיע על גבי ההקדשה וכמובן את אופן הרקמה - על איזה צד, באיזה חלק של החולצה וצריך גם להקדיש לא מעט תשומת לב לבחירה של החולצות עצמן - מאיזה חומר גלם הן תהיינה עשויות, האם יהיה בהן שרוול ארוך או קצר, האם הן תהיינה אחידות בצבעים שלהן או בצבעים שונים ועוד. אצלנו בשמימס הלקוח מהווה חלק בלתי נפרד בתהליך העיצוב והיצירה.

למה חולצה עם רקמה?

אנשים אוהבים לקבל מתנות אישיות, כאלה שניכרת בהן המחשבה על זה שמקבל את המתנה, שאי אפשר להתעלם מהעובדה שמחשבה ותשומת לב רבה הושקעה במציאתה, עיצובה והפקתה. חולצה המשלבת רקמה ממוחשבת היא בדיוק המתנה הזאת. זו מתנה שלא מתאימה לכל אדם, שכן היא נושאת מסר אישי וייחודי שרק מי שמקבל את החולצה לידיו מבין אותו ויודע את המהות והמשמעות שלו.

יתרה מכך - חולצה שיש עליה רקמה היא מזכרת מאירוע או סיטואציה, מזכרת שלא רק שלא תישכח אלא תהיה בשימוש קבוע ושוטף על ידי מי שקיבל אותה. הוא ייהנה לא רק ללבוש את החולצה אלא גם מהזיכרונות הנעימים והחוויות שהיא מביאה איתה וכך היא תהפוך למתנה בעלת ערך רגשי רב במיוחד.

מתי נותנים חולצה אישית במתנה?

לשאלה זו יש אינספור תשובות. כבר עשרות שנים שחולצות הנושאות מסר או הקדשה אישיים מהוות את המתנה המושלמת והאולטימטיבית לשלל אירועים או הזדמנויות. להלן רק חלק מהאירועים שלכבודם הפקנו חולצות ברקמה אישית עבור הלקוחות שלנו:

  • טקסים או סיום מסלולים בשירות הצבאי (סיום טירונות, קורס קצינים או קורס מקצועי).
  • סיום בית ספר - יסודי, חטיבת ביניים או תיכון.
  • אירוע משפחתי שרוצים שתישאר ממנו מזכרת לכל אחד ואחת מהמשתתפים.
  • יום גיבוש או טיול במקום עבודה, ארגון או בית עסק.
  • ציון יום מיוחד, עם או בלי אירוע על מנת לחלק מזכרות שימושיות וחביבות לכל המשתתפים שנקודת הציון קשורה אליהם.

אם דרושה לכם עזרה בעיצוב או בחירה נכונה של החולצות שתהיינה המתאימות למטרה שלכם - אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע. ביחד נבין בדיוק מה דרוש לכם ואיך תקרום עור וגידים החולצה המושלמת עבורכם ועבור מי שאמור לקבל אותה כמתנה.


ליצירת קשר - לחצו כאן