רקמה על מגבות

שירותי רקמה ממוחשבת - רקמה על מגבות

אין כמו התחושה הנעימה והמלטפת על הגוף של מגבת נעימה לאחר מקלחת חמה ומרעננת. המגבות כיום עשויות מחומרי גלם משובחים ואיכותיים, הן עמידות מאד והתחושה שהן מותירות על הגוף נעימה, מלטפת וחמימה. כאשר מוסיפים למגבת מסר אישי או הקדשה הרקומים מתקבל פריט אישי שלבטח הושקעה בו לא מעט מחשבה על מנת לשמח את מי שקיבל את המגבת לידיו. אנו בשמימס מציעים מגוון רחב מאד של מגבות והתאמה אישית של מסר או הקדשה שיתאימו לכל מצב ולכל סיטואציה.

כל אדם, בכל גיל עושה שימוש במגבות לאורך כל היום השגרתי שלו. ישנם סוגים שונים של מגבות ומי שאי פעם קיבל לידיו מתנה - מגבת ארוזה באופן מהודר שרקומה עליה הקדשה אישית כמו ברכה או שם - יעיד שמדובר במתנה שהוא שמח לעשות בה שימוש תכוף ומרגש אותו שחשבו עליו ומצאו מתנה שימושית ומצוינת. נשאלת השאלה - איך מוודאים שהרקמה שהותאמה אישית למקבל נשארה עמידה ללא קילופים או צבע דוהה ומתי מתאימה מגבת כזאת כמתנה?

למי אפשר לתת מתנה מגבת רקומה?

הנה כמה רעיונות למצבים שכל אחד עשוי להיתקל בהם ומגבת רקומה תתאים בהם כמתנה:

  • מתנת גיוס.
  • מתנה לאישה שילדה לאחרונה (המגבת יכולה להיות מתנה לאישה עצמה או לתינוק שנולד).
  • עבור מי שעובר דירה וצריך להצטייד בכלי בית או מוצרי טקסטיל שונים.
  • חתן וכלה העושים את צעדיהם הראשונים בחיי הנישואין ולבטח ישמחו להתחדש במוצרי טקסטיל חדשים.

מכיוון שהמגבת בפני עצמה מהווה פריט שימושי שכל אחד תמיד צריך - הרי שהרקמה האישית תהפוך את המגבת למתנה שמיועדת רק לאדם אחד והוא ישמח שיש לו פריט משלו, שהופק לאחר מחשבה רבה ותשומת לב שניתנה רק לו.

איך יודעים מה איכות הרקמה?

אנחנו בשמימס עושים שימוש במכשור וציוד טכנולוגי מתקדם ומשוכלל שנחשב למוביל בעולם הטקסטיל בכלל והרקמה הממוחשבת בפרט. כל פריט או מתנה המיועדים לרקמה יהיו איכותיים ביותר על מנת להבטיח את עמידותם לאורך זמן. מכל סוג של פריט אפשר לבחור את מה שבדיוק מתאים לנסיבות או לאירוע ומבין המגבות אפשר לבחור את זו שתתאים בצבע או תהיה במידות הדרושות ללקוח. עיצוב הרקמה מתבצע בהתאמה אישית. לעולם לא יהיו שני מסרים ולא תהיינה שתי רקמות זהות לחלוטין, שכן לכל לקוח הדרישות או המטרות שלו.

חוטי הרקמה שבהם אנו עושים שימוש הם חוטים חזקים במיוחד, עמידים ולא עוברים שום שינוי גם בשימוש אינטנסיבי או לאחר כביסות מרובות. הרקמה תישאר עמידה, חזקה, מבריקה ויפה גם לאחר לא מעט שנים והמגבת תישאר כמזכרת גם במידה ויוחלט להפסיק להשתמש בה. זו הגדולה של פריטי טקסטיל עם רקמה אישית המתאימה בדיוק למי שמקבל לידיו את הפריט - מתנה אישית שנוצרים לנצח ולא רוצים להיפרד ממנה.

איך בוחרים את ההקדשה האישית?

מכיוון שישנן לא מעט סיטואציות שבהן עשויה מגבת עם הקדשה אישית להתאים - צריך לחשוב מה רוצה נותן המתנה לרקום או איזה מסר הוא היה רוצה להעביר למקבל המתנה. כמובן שיהיה מדובר במסר שונה במידה ומדובר באירוע לכבוד הגיוס, יום הולדת, אירוע חינה או חתונה וכמובן שצריכים להיות רעיונות שונים לגמרי במידה ומדובר באירוע עסקי או מסחרי כמו קידום מכירות או מתנה ביום גיבוש לעובדים.

כאשר חושבים על מי שאמור לקבל את המתנה, מה הקרבה אליו ומה ישמח אותו - קל הרבה יותר לחשוב על המילים המתאימות, על ההקדשה שתרגש אותו מאד ואת מה שיגיע אליו ללב ולרגש. מגבת עם רקמה אישית יכולה להיות מתנה מרגשת במיוחד ולכן חשוב מאד להקדיש את מלוא תשומת הלב לבחירת המסר.


מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? לחצו כאן