תיקים עם רקמה

שירותי רקמה ממוחשבת - תיקים עם רקמה

תיקים שמופיעה עליהם רקמה אישית יכולים לשמש כמתנה מעולה במגוון עצום של מצבים. מכיוון שכל אדם, בכל גיל ומכל מין - זקוק לתיק על מנת לשאת את החפצים האישיים שלו - תיק הוא מתנה מצוינת ליום הולדת, ליום הגיוס, כמתנה לכבוד סיום הלימודים בבית הספר התיכון, התחלה או סיום של עבודה חדשה ובעצם - בכל שלב בחיים. גברים או נשים, נערות או נערים ואפילו ילדים וילדות. מגוון רחב של תיקים שמתאימים לכל אחד יכולים להיות בדיוק מה שצריך בתור מתנה אישית.

תיק, כאמור, הוא פריט שימושי שלוקח חלק בשגרה היומיומית של בעליו. לאנשים רבים יש כמה וכמה סוגים של תיקים שבהם הם עושים שימוש ממש בכל יום ועל בסיס קבוע - תיק לעבודה, תיק לחדר הכושר, תיק קטן יותר שמתאים ליציאה או בילוי, תיק המיועד לטיולים ותיקים שיש להם ייעוד ספציפי - כמו חוג או כל דבר אחר. כל תיק חייב להיות עשוי מחומרי גלם כאלה שמתאימים לייעוד והשימוש שלו, צריך להכיל את מספר התאים הדרוש וכמובן להיות בגודל המתאים. לאחר שכבר יודעים מה התיק המתאים ביותר - הדבר האחרון שנשאר הוא עיצוב של הקדשה אישית שתהיה רקומה בצורה האיכותית והטובה ביותר.

תיקים אישיים בעיצוב שמתאים לכל לקוח

אצלנו בשמימס אנחנו מזמינים אתכם לעצב תיקים עם הקדשה אישית שמתאימה באופן מושלם לכם או למי שאמור לקבל לידיו את המתנה. אנו מציעים מבחר גדול של תיקים המתאימים לכל שימוש ולכל אירוע. התיקים הרקומים שלנו מופקים ומוכנים לאחר הזמנה אישית של כל לקוח ולקוח, מדובר בתיקים איכותיים, טובים, עמידים ויפים. כל אירוע וכל לקוח שונים בנסיבות שלהם ולכן הדפסה על תיקים לא מתאימה לכל אחד. כאשר בוחרים בתיקים רקומים - עושים זאת כי מבינים את האיכות והעמידות של הרקמה ויודעים שמדובר במתנה שתישאר לעד.

התיקים הרקומים שלנו מתאימים באינספור מצבים שכל אחד נתקל בהם במהלך חייו:

  • תיק עשוי להיות המתנה המושלמת לקראת גיוס.
  • כמעט כל ילד רשום לחוג שבו הוא נדרש להגיע עם פריטי ציוד שונים ויהיה לו נוח שיהיה לצורך זה תיק ייעודי.
  • תיקים עם לוגו רקום יכולים להיות מתנה מעולה לתת ללקוחות או עובדים באירוע עסקי או מסחרי.
  • תיק עם הקדשה אישית או ברכה לקראת החופש הגדול הוא אחת המתנות המבוקשות והמתאימות ביותר כמתנת סוף שנה בגני ילדים או בכיתות הנמוכות.

מה אפשר לרקום על התיק? כל מה שרוצים - את שמו של מי שאמור לקבל את המתנה, ברכה לקראת אירוע (גיוס נעים או חופשה נעימה), הודעה אישית הקשורה לאירוע (כמו תודה שהגעת או נתראה בהמשך). אצלנו בשמימס הרקמה מתבצעת על ידי מכשור מתקדם ביותר, שנחשב למשוכלל ביותר כיום בתחום זה. בנוסף לכך אנו עושים שימוש בחוטי רקמה חזקים ועמידים במיוחד - מה שיבטיח שהרקמה תישאר עמידה למשך זמן רב ללא דהיית צבעים, קריעת החוטים או כל בעיה אחרת. גם התיקים וגם הרקמה יישארו במצבם המצוין גם לאחר כביסות מרובות.

איך מתחילים?

דרושים לכם תיקים עם הקדשה אישית רקומה? אפשר לצאת לדרך! נשמע מכם מי אמור לקבל את התיק, מה האירוע או הנסיבות וביחד נתאים בדיוק את סוג התיק המתאים ואת ההקדשה שתהיה רקומה עליו. כמובן שגם נסייע מהבחינה הביצועית - בחירת הצבעים גם של התיקים וגם של הרקמה כך שיתקבל שילוב מרהיב ויפה. אנחנו נספק כל כמות שדרושה לכם - בין אם מדובר ביחידות בודדות או בכמות גדולה של פריטים רבים.


מוזמנים ליצור קשר לגבי כל שאלה