מוצרי יודאיקה

שירותי רקמה ממוחשבת - מוצרי יודאיקה

מוצרי יודאיקה הם מוצרים המתאימים לשימוש או כמתנות במגוון רחב של מצבים וסיטואציות. 

ציון נקודות דרך ואירועים במהלך החיים הם הזדמנויות מצוינות להפיק מוצרים כאלה עם הקדשה אישית או מסר אישי מטעם מי שארגן את האירוע. ישנן לא מעט דוגמאות למוצרים כאלה שמתאימים לשלל אירועים או נסיבות וכאשר מקדישים את הזמן והמחשבה לבחור את המסר האישי המתאים ביותר לאירוע או למקבלי המתנות - אין ספק שהמתנה מתאימה בדיוק לאירוע ולמקבלים ותתקבל בשמחה והערכה.

להלן כמה הצעות המתאימות כמתנות של מוצרי יודאיקה עם מסר אישי רקום:

  • כיפות או מטפחות ממותגות או עם רקמה של שם המקבל.
  • תיקי תפילין או טליתות עם הקדשה אישית כמתנה בבר מצווה או חתונה.
  • מתנה המתאימה לאדם לא יהודי המתגורר בחוץ לארץ.
  • וילונות לארון הקודש בבית הכנסת או כעיטור על הבמה.
  • פרוכת ממותגת או בעלת הקדשה אישית מטעם מי שמעניק אותה כמתנה.

איך מתבצעת רקמה ממוחשבת?

אצלנו בשמימס אנו עושים שימוש במכשור וציוד מתקדם ומשוכלל על מנת שהרקמה שמתקבלת תהיה איכותית ועמידה במיוחד. אנו דוגלים בהתאמה אישית של הרקמה עבור כל לקוח בנפרד ולא חוסכים במאמצים למצוא בדיוק את סוג הרקמה והמסר שיתאים בדיוק בכל מצב, בכל סיטואציה ועבור כל אירוע או מתנה. אצלנו כל לקוח עומד בפני עצמו ולא ניתן להשליך מהמסר המתאים לאחד לזה שיתאים לאדם אחר. זו הסיבה שאנו מקדישים לא מעט זמן ומחשבה בסיוע למציאת המסר המתאים ביותר.

הרקמה עצמה מבוצעת על ידי מכונות דיגיטליות מתקדמות מתוצרת החברות המובילות בעולם. אנו מציעים חוטי רקמה בכל גוון או צבע ומדובר בחוטים שנחשבים בעולם הטקסטיל והרקמה כחזקים ועמידים במיוחד. החוטים נשארים עמידים ויפים, הרקמה תישאר מבריקה ועמידה ותיראה כל הזמן כמו חדשה. פריטי הטקסטיל וחוטי הרקמה יישארו חזקים גם לאחר כביסות מרובות או שימוש תכוף. יש לנו ניסיון רב ברקמה על גבי מוצרי יודאיקה שונים ונוכל להתאים לכל לקוח בדיוק את הפריט שיתאים לו ולמטרות שלו.

מה מיוחד במוצרי יודאיקה ממותגים ורקומים?

כל אדם אוהב לקבל מתנה שרואים עליה שהיא מוקדשת לו באופן אישי. סלוגן, לוגו, הבעת תודה או הערכה הם רק חלק משלל רעיונות המתאימים כהקדשה שתופיע על גבי מוצרי היודאיקה שלנו. בעמוד הגלריה יכולים הגולשים להתרשם מדוגמאות של רקמות שהפקנו עבור הלקוחות שלנו ומהן לקבל השראה לקראת הפקת המוצר הדרוש להם. כך הם יוכלו לשלב בין רעיונות שראו לבין הצרכים האישיים שלהם ובסיוע של העובדים שלנו ייבחר בדיוק הסלוגן המתאים והדרוש, זה שיעביר את המסר שהכי מתאים לכל מתנה או מוצר.

יש לנו ניסיון רב בהפקת מוצרים בכל כמות שדרושה לכל לקוח ולכל אירוע. אפשר להזמין מספר יחידות מצומצם או כמות גדולה – כל לקוח על פי הצרכים שלו. עבדנו בעבר עם לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים ואנו מסוגלים לספק כל כמות שדרושה תוך פרק זמן העומד בדרישות של לוח הזמנים שהוגדר על ידי הלקוח. כאשר פונים אלינו מבעוד מועד יש מספיק זמן להתארגן, לבחור את המוצר והמסר שהכי יתאים לו ולמקבלי המוצרים וכך להתקדם שלב אחר שלב. יחד עם זאת – אפשר לבצע כל משימה גם בלוח זמנים צפוף יותר ונשמח לעמוד לרשותו של כל לקוח ולסייע ככל שנוכל להגשים את הרצון או החזון שלו.

מוצרי יודאיקה עם רקמה ממוחשבת – הדור הבא של המתנות

כל מוצר יהיה מיוחד, מקורי וייחודי כאשר תופיע עליו רקמה ממוחשבת של שם, סלוגן או לוגו עסקי. מי שיקבל לידיו את המוצר לא יוכל להתעלם מהמחשבה הרבה שהושקעה והפריט יהפוך במהרה למתנה שנוצרים ושומרים ממש כאילו הוענקה באופן אישי והוכנה מתוך מחשבה על המקבל בלבד.


לפרטים נוספים אודות מוצרי יודאיקה - הקליקו כאן